حداقل
درباره ما

گروه شركت های ساختمانی ایرانیان اطلس (سهامی خاص) باهدف انجام فعالیت های صنعتی و تولیدی در سال ١٣٦٥ تاسیس و از سال ١٣٨٤ با توجه به نیاز كشور به ارتقاء كیفیت و افزایش سرعت پروژه های ساختمانی با سازماندهی مجدد و تمركز بر سرمایه گذاری در صنعت ساخت و ساز، فعالیت های خود را در این زمینه ادامه داده است .

فعالیت در حوزه های اقتصادی کلان، به خصوص در ابعاد ملی و بین المللی نیازمند ایجاد سازمان های گسترده با ابعاد فعالیتی گوناگون در زمینه های متعدد است. از این رو شرکت تلاش نموده، به منظور اعمال کنترل و مدیریت بهینه بر شرکت های تخصصی زیرمجموعه خود بعنوان یک شرکت مادر تخصصی، از مزایای مترتب بر شرکت های هلدینگ، مانند استفاده از منافع مشترک شرکت ها، به اشتراک گذاشتن توانمندی ها ، صرفه جویی در منابع، کاهش ریسک، انعطاف پذیری و واکنش سریع و منطقی در برابر تغییرات محیطی و ... به نحو مناسبی بهره مند شود.

باتوجه به همین رویکرد، مدیران شرکت با شناخت زنجیرۀ ارزش کسب وکار و تأسیس شرکت هایی مانند شرکت مهندسین مشاور طرح و اندیشۀ شیوا اطلس در حوزۀ طراحی، شرکت عمران اطلس ایرانیان که پیگیری تخصصی فعالیت های اجرایی پروژه های عمرانی هلدینگ را به عهده دارد و شرکت ایران اطلس کیش که در حوزۀ مطالعات بازار ، بازاریابی و مهندسی فروش به فعالیت می پردازد، زمینۀ کاهش ریسک در نتیجۀ هم افزایی میان شرکت های زیرمجموعه را ایجاد کرده اند .

گروه شركت های ساختمانی ایرانیان اطلس به منظور پیگیری تخصصی و کارآمدتر اجرای برخی از پروژه های خود، به تاسیس شرکت پروژه هایی مانند «ستارۀ اطلس پارس» مجری پروژۀ اطلس پلازا، «باغ فردوس ایرانیان» مجری پروژۀ اطلس مال و «ستارۀ آرمان توس» مجری پروژۀ بزرگ آرمان در مشهد نیز اقدام نموده است. گفتنی است هر یک از پروژه های در دست اجرا توسط این شرکت ها از لحاظ وسعت، رعایت تمامی استانداردهای بین المللی و آخرین ضوابط و مقررات داخلی مانند آیین نامه های مقررات ملی ساختمان ، میزان سرمایه گذاری، کیفیت طراحی، مقاوم سازی، سبک سازی، استحکام و کیفیت مصالح، شیوه های تأمین مالی، سرعت و کیفیت اجرا، در زمرۀ پروژه های برجستۀ کشور ارزیابی می‏شوند.

 

شرکت باغ فردوس ایرانیان ( مجری پروژه اطلس مال )

شرکت باغ فردوس ایرانیان (سهامی خاص) در سال ٨٩ با هدف پیگیری اهداف و سیاست های جدید شرکت ایرانیان اطلس به ثبت رسید. این شرکت مانند سایر شرکت پروژه های گروه ایرانیان اطلس، توسط هیئت مدیره اداره می شود و مدیرعامل و سایر کارمندان شرکت، عامل اجرایی سیاست های هیئت مدیره به عنوان سیاست گذار اصلی شرکت هستند.

باغ فردوس ایرانیان، به عنوان مجری پروژه اطلس مال، تمام فعالیت های اجرائی مرتبط با پروژه از جمله انتخاب پیمانکاران، نظارت، هماهنگی و کنترل عملیات اجرائی پروژه و تأمین نیازهای آن از خارج و داخل کشور را به عهده دارد.

 

 

شرکت سرمایه گذاری - ایاک ( مجری انحصاری مدیریت بازاریابی، فروش و خدمات پس ازفروش پروژه اطلس مال )

شركت سرمایه­ گذارى ایران اطلس کیش در سال 1385 ثبت شده و مالک تمامی سهام آن شرکت ایرانیان اطلس می باشد. عمده فعالیت­هاى شرکت ارائه خدمات طراحى و انجام فرایند تبلیغات، مطالعات بازار و فروش پروژه­ هاى بزرگ ساختمانى است و درعین حال پیاده­ سازى و اجراى سیستم نگهدارى و تعمیرات را بعنوان دیگر زمینه های فعالیتش در برنامه خود دارد و همچنین با بهره گیرى از سیستم پاسخگویى مركزى به دنبال امكان ثبت اطلاعات مشتریان و هدایت اتوماتیك تماس گیرندگان از طریق شماره تلفن پنج رقمى 28320 می باشد.

ایاک با احداث دفتر فروش اطلس مال در محل پروژه، وظیفه بازاریابی، راهنمائی و ارائه مشاوره های لازم به متقاضیان، عقد قرارداد فروش واحدهای پروژه و در آینده نگهداری و خدمات پس از فروش اطلس مال را بعهده دارد.

 

شرکت مهندسین مشاور طرح و اندیشه شیوا اطلس ( مشاور و دستگاه نظارت پروژه اطلس مال )

شرکت مهندسین مشاور طرح و اندیشه شیوا اطلس با هدف ارائه خدمات در زمینه های مختلف طراحی و نظارت و همچنین مدیریت طرح در سال ١٣٨٩ به ثبت رسید و تمامی سهام این شرکت متعلق به شرکت ایرانیان اطلس می باشد.

خدمات مطالعات مرحله اول و دوم و نظارت بر اجرای پروژه اطلس مال توسط شرکت مهندسین مشاور طرح و اندیشه شیوا اطلس انجام می شود.